Spotkanie z mieszkańcami ws. przebudowy ul. Bogusława X
Zastępca Prezydenta Miasta Kołobrzeg ds. Gospodarczych Ewa Pełechata zaprasza na spotkanie w sprawie przebudowy ul. Bogusława X i ul. Jerzego.Spotkanie odbędzie się w środę 24 czerwca 2026 r., o g. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 8.